Feyyaz Kurtuluş

Feyyaz Kurtuluş Kimdir ?
Efenim bendeniz Feyyaz Kurtulus
Ayküsü 160 olduğunu düşündüğüm değerli okurlarım bu sayfayı hakkımda biraz bilgi vermek amacıyla açsamda yazacak bişey bulamadığımdan boş bırakmaya karar verdim, Sonracıma ''olum madem bişey yazmayacaktın neden açtın böyle bir sayfa?' diyerekten kendi kendime çelişkiye düştüm ve azda olsa bişeyler yazma kararı aldım.

Efenim ben 1990 Rize'nin yeşillikten başınızın döneceği güzel bir köyde doğdum. Ağaçlarda,çamurda sürekli aktif bir çocukluktan sonra okul maceramız başladı. Efenim ilkokuldu ortaokuldu pek güzeldi zekiydim düşünün 7.sınıfta öğretmenin takdir değilde teşekkür belgesi vereceğimi duyduğumdan sinirlenmiştim karnemi Hasan kardeşim almıştı. Sonracıma efenim lisede afedersiniz s.ctık son kavgadan sonra atıldık malesef. Dışardan bitirmek daha kolaymış ama onu ögrenmiş oldum. Efenim sonracıma her işi yaptım sayılır malum ekmek parası dedik iş ayrımı yapmadık.

Efenim sonra işsiz kalınca her türk genci gibi bilgisayarıma sarıldım ve sanala ilk adımımı Troubleshooter (mustafa) kardeşimin Forum sitesine üye oldum sonra Full-Forum.com açtım seditioda kendimi geliştirmeye çalıştım. Efenim sonra kendimi sırasıyla photoshop,html,php,css öğrenerek geliştirmeye çalıştım özellikle photoshopta iyi derecede başarılı olduğumu söyleyebilirim.

Efenim sonra her sanala takılan türk genci gibi Hack'e merak saldım iyi bir hacker olamasamda azda olsa bişeyler yaptık aklımıza kalacağına yapmış olduk kısaca deface ettiğim sitelerin çoğu porno sitesidir...Bunlarda Hackledigim bazı sitelerin kayıtları;
http://www.zone-h.org/archive/notifier=PiRATEHUNTER

Bide imza niteliginde kullandıgım bir söz  '' Herşey eğitim değil bazı şeyler yetenek ister...''
Herneyse hakkımda bu kadar bilgi yeter daha fazla yazarsam hakkımda benden daha çok bilgin olacak...